KURUMSAL

Ana Sayfa / Kurumsal

Hakkımızda

2013 yılında iletişim sektörünün altyapı, bakım ve işletme konularında müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla, ERPA EĞİTİM DONANIMLARI VE TELEKOMÜNİKASYON A.Ş ticari unvanı ile Ankara’da kurulmuştur.

İletişim sektörünün gerekleri doğrultusunda kurumsal yapısı ve sektör deneyimli personeli, eğitimli kadrosu ve çağın sunduğu teknolojik imkanları en üst düzeyde kullanarak kurumsal kimlik tecrübesi ile sektöründe söz sahibi, aranan, tercih edilen, örnek bir şirket olma yolunda stratejileri kurmuş ve bu amaca giden yolda sağlam adımlar ile büyümeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

İşimizi, geleceğin teknolojik yöntemleri ile geliştirip dijital dünyada müşterilerimize kaliteli hizmet sunma amacında olan markamız; güvenli hizmet anlayışı doğrultusunda iletişim çözümleri ile müşterileri için sürekli değer yaratmaktadır. Bu doğrultuda sektörde öncü bir konumda olmak için iletişim sorunlarına yönelik bulunan yaratıcı, yenilikçi çözümleri ve fark yaratan müşteri deneyimleri ile network oluşturmaktayız.

Misyonumuz

İletişim sektörünün gerekleri doğrultusunda kurumsal yapısı ve sektör deneyimli personeli, eğitimli kadrosu ve çağın sunduğu teknolojik imkanları en üst düzeyde kullanarak kurumsal kimlik tecrübesi ile güvenilir biz şekilde hizmet vermeye ve doğru stratejilerle büyümeye devam etmekteyiz.

Tarihçe

  • ERPA, ilk olarak 2015 yılında ZTE’nin TÜRK TELEKOM WIMAX projesi için çözüm ortaklığı sözleşmesini imzalamıştır ve anahtar teslim GSM Baz istasyonu, montaj, devreye alma hizmetlerine başlamıştır.
  • ERPA, 2017 yılı itibari ile ERICSSON ile TURKCELL Marmara Bölgesi’nde yapılan sözleşme gereği sorumluluk alanı olan BURSA bölgesinde bulunan illerde; Yönetim Sistemleri kapsamında, “BAZ İSTASYONLARININ MONTAJI, BAKIMI, ONARIMI, KABULÜ, GEREKLİ MALZEMENİN DEPOLANMASI” hizmetlerini vermektedir.
  • ERPA, 2018 yılı itibariyle Ulaştırma Bakanlığı VODAFONE TURK TELEKOM iş birliği ile gerçekleştirilen EVRENSEL PROJESİ Kapsamında HUAWEI ana taşeronu olarak beş farklı bölgede anahtar teslim GSM Baz istasyonu montaj ve devreye alma hizmetlerine başlamıştır.
  • ERPA, 2018 yılı itibariyle TURKCELL IBS projesi kapsamında HUAWEI çözüm ortağı olmuştur.
  • ERPA, 2019 yılı itibariyle Vodafone Huawei altında Şanlıurfa ve Adıyaman illerinde yeni saha kurulumu, rework Minilink swap, U900, L900 montajlarına başlamıştır.
  • ERPA, 2019 yılı içerisinde IBS projesi kapsamında yeni AVM’ler hastaneler ve otellerde indoor building işleri tamamlanmıştır.
  • IGA havaalanında yapılan GSM işlerinin büyük bir kısmı firmamız tarafından yürütülmektedir.
  • ERPA, 2019 yılı içerisinde Ulaştırma Bakanlığı’nın WIMAX projesi kapsamında, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde, AG/OG enerji hatları ve bunların abonelikleri ve kabul prosedürleri tamamlanmıştır. Yine bu bölgelerde, aynı proje kapsamında yeni kulelerin montajı yapılmıştır.
  • ERPA, 2019 yılı içerisinde Türk Telekom Van bölgesinde çeşitli illerde baz istasyonu ekipman montajı yapılarak ilgili Vendorlere teslim edilmiştir.
  • Sertifakalarımız